Oto najlepsi uczniowie w Ostrołęce

Prezydent Ostrołęki wręczył 20 czerwca nagrody uczniom ostrołęckich szkół, którzy uzyskali najwyższe średnie ocen w klasyfikacjach końcowych w swoich szkołach. Wyróżnieni zostali również uczniowie za  „wybitne pozanaukowe osiągnięcia w obszarze sportu, kultury, działalności społecznej”. Nagrodzeni zostali następujący uczniowie.

Źródło zdjęcia: Urząd Miejski w Ostrołęce

Stypendia edukacyjne

1.    Maria Elżbieta Zielińska         Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Ks. Jana Twardowskiego 
2.    Dominik Opęchowski            Gimnazjum nr 1 im. Janusza Kusocińskiego 
3.    Daria Długołęcka                 Gimnazjum nr 1 im. Janusza Kusocińskiego 
4.    Natalia Kulesza                    Gimnazjum nr 1 im. Janusza Kusocińskiego 
5.    Łucja Karolina Wysocka        Gimnazjum nr 1 im. Janusza Kusocińskiego 
6.    Filip Gołaś                           Gimnazjum nr 5 w Zespole Szkół nr 5 im. Unii Europejskiej 
7.    Zuzanna Pasikowska             Gimnazjum nr 5 w Zespole Szkół nr 5 im. Unii Europejskiej 

Najwyższa średnia ocen z całego cyklu nauczania w szkole 
            
1.    Izabela Duszak                    Gimnazjum nr 1 im. Janusza Kusocińskiego 
2.    Magdalena Pstrągowska            Gimnazjum nr 2 im. Danuty Siedzikówny „Inki” 
3.    Wiktoria Żebrowska            Gimnazjum nr 3 im. Adama Mickiewicza 
4.    Mateusz    Klimaszewski            Gimnazjum nr 3 im. Adama Mickiewicza 
5.    Dominika Misiak                    Gimnazjum nr 4 
6.    Kinga Skowrońska            Gimnazjum nr 5 w Zespole Szkół nr 5 im Unii Europejskiej 
7.    Natalia Rudzik                    Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Ks. Jana Twardowskiego 
8.    Klaudia Zalewska            Niepubliczne Gimnazjum 
9.    Magdalena Suchecka            Gimnazjum Klasyczne im. Papieża Jana Pawła II 
10.    Wioletta Pieńkosz            II Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Toniego Halika 
11.    Wiktor Kowalczyk            Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Ks. Jana Twardowskiego 
12.    Patryk Zięba                    Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Ks. Jana Twardowskiego 

Najwyższa średnia ocen w klasyfikacji końcoworocznej w szkole 
           
1.    Laura Jerzyło                   Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Jachowicza 
2.    Kinga Czaplicka                   Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica 
3.    Julia Morawska                   Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza 
4.    Aleksandra Gurniak           Szkoła Podstawowa nr 4 
5.    Eliza Napiórkowska           Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej 
6.    Iga Kłos                   Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego 
7.    Amelia Netkowska           Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego 
8.    Oliwia Marczak                   Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II 
9.    Mateusz Bryk                   Szkoła Podstawowa w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Ks. Jana Twardowskiego 
10.    Wiktor     Laskowski           Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego  im. Ks. Jana Twardowskiego 
11.    Wiktoria Ciborowska           „Kolorowa Szkoła” Niepubliczna Szkoła Podstawowa 
12.    Patryk Wekwejt                   Gimnazjum nr 1 im. Janusza Kusocińskiego 
13.    Jan Maciej Masztalerz           Gimnazjum nr 1 im. Janusza Kusocińskiego 
14.    Karolina Nikodemska           Gimnazjum nr 2 im. Danuty Siedzikówny „Inki” 
15.    Zuzanna    Bączek                   Gimnazjum nr 3 im. Adama Mickiewicza 
16.    Izabela    Duszak                   Gimnazjum nr 4 
17.    Karolina Pianka                   Gimnazjum nr 5 z Zespole Szkół nr 5 im. Unii Europejskiej 
18.    Konrad Ciborowski           Gimnazjum nr 6 Mistrzostwa Sportowego 
19.    Anna Chodkowska                   Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Ks. Jana Twardowskiego 
20.    Maria Helena Zyśk           Gimnazjum Klasyczne im. Papieża Jana Pawła II 
21.    Patrycja Ciborowska           Niepubliczne Gimnazjum 
22.    Adrian Wenda                   Gimnazjum w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Ks. Jana Twardowskiego 
23.    Daniel Kaliszewski           I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Józefa Bema 
24.    Bruno Mircevski                II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida 
25.    Kamil Kołakowski           III  Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 5 im. Unii Europejskiej 
26.    Karolina Tyszka                   V Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Zawodowych nr 3 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 
27.    Kacper Berg                   Liceum Klasyczne im. Papieża Jana Pawła II 
28.    Karolina Wnuk                   Liceum Klasyczne im. Papieża Jana Pawła II 
29.    Przemysław Mroczkowski           II Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Toniego Halika 
30.    Daniel Krystian                   Technikum nr 1 w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 im. Józefa Psarskiego 
31.    Sebastian Ogonowski           Technikum nr 1 w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 im. Józefa Psarskiego 
32.    Sylwia Wronowska           Technikum nr 2 w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich 
33.    Dominik    Wielczyk           Technikum nr 3 w Zespole Szkół Zawodowych nr 3 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 
34.    Patrycja Miecznikowska           Technikum w Zespole Szkół Zawodowych nr 4 im. Adama Chętnika 
35.    Paweł Bastek                   Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Ks. Jana Twardowskiego 

Wybitne pozanaukowe osiągnięcia w obszarze sportu, kultury, działalności społecznej 
           
1.    Natalia    Grala                   Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Jachowicza 
2.    Natalia Dawid                   Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica 
3.    Zuzanna Sikora                   Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza 
4.    Rafał Krawczyk                   Szkoła Podstawowa nr 4 
5.    Maciej Kułas                   Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej 
6.    Bartosz    Borkowski           Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego 
7.    Marta Dobkowska                   Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II 
8.    Adam Zięba                   Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II 
9.    Szymon Teofilak                   Szkoła Podstawowa w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym im. Ks. Jana Twardowskiego 
10.    Lena Wilczyńska                Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Ks. Jana Twardowskiego 
11.    Dominika Hakało                   Szkoła Podstawowa przy Liceum Klasycznym im. Papieża Jana Pawła II 
12.    Aleksandra Ciechowicz           Gimnazjum nr 1 im. Janusza Kusocińskiego 
13.    Zuzanna Brewczyńska           Gimnazjum nr 2 im. Danuty Siedzikówny „Inki” 
14.    Kamil Łuba                   Gimnazjum nr 3 im. Adama Mickiewicza 
15.    Małgorzata Śmiarowska          Gimnazjum nr 4 
16.    Karolina Kaczyńska             Gimnazjum nr 5 z Zespole Szkół nr 5 im. Unii Europejskiej 
17.    Julia    Kochańska           Gimnazjum w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym im. Ks. Jana Twardowskiego 
18.    Katarzyna Stefko           Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Ks. Jana Twardowskiego   
19.    Paulina Emilia Paczkowska      Niepubliczne Gimnazjum 
20.    Marta Łada                   I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Józefa Bema 
21.    Bartosz    Gąska                   I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Józefa Bema 
22.    Piotr Szewczyk                   II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida 
23.    Weronika Czajka                   III Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 5 im. Unii Europejskiej 
24.    Monika     Dębowska           V Liceum Ogólnokształcące w  Zespole Szkół Zawodowych nr 3 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 
25.    Natalia    Pyskło                   Liceum Klasyczne im. Papieża Jana Pawła II 
26.    Damian    Niedźwiecki           II Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Toniego Halika 
27.    Natalia Rama                   Technikum nr 1 w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 im. Józefa Psarskiego 
28.    Kacper     Suchowiecki            Technikum nr 2 w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im 5 Pułku Ułanów Zasławskich 
29.    Magdalena Kłos                   Technikum nr 3 w Zespole Szkół Zawodowych nr 3 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 
30.    Katarzyna Brzozowska           Technikum nr 4 w Zespole Szkół Zawodowych nr 4 im. Adama Chętnika 
31.    Adam Drearski                   Szkoła Branżowa I Stopnia w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Ks. Jana Twardowskiego

Autorzy publikujący w serwisie Rozmaitosci.com korzystają z prawa do wolności wypowiedzi i swobody wyrażania opinii a także prawa do krytyki. Publikowane artykuły zawierają osobiste poglądy autorów, które w wielu przypadkach nie są tożsame ani nawet zbieżne z poglądami wydawcy.