Nowi sołtysi w gminie Olszewo-Borki

soltysIconNowych sołtysów na kadencję 2015 – 2019 mieszkańcy gminy Olszewo-Borki wybierali na zebraniach wiejskich od 16 stycznia do 23 lutego. 

Oto wyniki.

Antonie: sołtys – Tadeusz Pysznik, rada sołecka – Agnieszka Rolka i Wiesław Kojtek.

Białobrzeg Bliższy: sołtys –  Kazimierz Krukowski, rada sołecka – Paweł Kadłubowski i Radosław Dąbrowski.

Chojniki: sołtys – Aneta Katarzyna Larent, rada sołecka – Zbigniew Grzejka  i Krzysztof Woźniak.

Dobrołęka: sołtys – Małgorzata Renata Milewska, rada sołecka –  Krzysztof Hagiemajer i Barbara Majkowska.

Drężewo: sołtys – Zofia Sielskarada sołecka – Władysława Dawidzka i  Tadeusz Krupka.

Działyń : sołtys – Hanna Nadwodna, rada sołecka – Barbara Biedrzycka i Wioleta Żerańska.

Grabnik: sołtys -Dorota Kobrzyńska,  rada sołecka – Mariola Dzięgielewska i Agata Stepnowska.

Grabówek: sołtys –  Wioletta Nadrak, rada sołecka – Anna Mocek i Barbara Białczak.

Grądzik: sołtys –  Agnieszka Zalewska, rada sołecka – Milena Wołosz i Marian Stepnowski.

Kordowo: sołtys –  Edward Pędzich,  rada sołecka – Barbara Kosińska i Zbigniew Grzyb.

Kruki: sołtys – Ewa Cekała, rada sołecka – Urszula Gromadzka-Jamka i Jacek Gruszka.

Łazy: sołtys – Agnieszka Kaczyńska, rada sołecka – Anna Brodzik i Robert Żebrowski.

Mostowo: sołtys –  Krystyna Bogusława Prekiel,  rada sołecka – Marcin Olesiński i Krzysztof Grzejka.

Nakły: sołtys -Paweł Białobrzewski, rada sołecka – Robert Piątak i Antoni Piersa. 

Nowa Wieś: sołtys – Karol Kwiatek, rada sołecka – Beata Godzieba i Krzysztof Krukowski.

Nożewo: sołtys – Jerzy Żebrowski,  rada sołecka – Henryk Opęchowski i Ewa Stepnowska.

Olszewo-Borki: sołtys – Andrzej Grzymała, rada sołecka – Elżbieta Stepnowska, Waldemar Rostkowski, Joanna Wierzbowska, Krystyna Milewska i Mieczysław Szelkowski.

Rataje: sołtys -Wiesław Mocek,  rada sołecka – Paweł Zembrzucki i Edward Kowalczyk.

Rżaniec: sołtys – Lucyna Oleszczak, rada sołecka – Bożena Graczyk i Mateusz Graczyk.

Stepna-Michałki: sołtys –  Marianna Polak. rada sołecka -Robert Żebrowski i Michał Chełstowski.

Stepna Stara: sołtys – Paweł Stepnowski, rada sołecka – Damian Stepnowski i Pan Paweł Justowicz.

Wyszel: sołtys -Danuta Wołosz, rada sołecka – Janusz Chełstowski i Waldemar Grzyb.

Zabiele-Piliki: sołtys – Kazimierz Kochański, rada sołecka – Marzena Kobylińska i Dariusz Syrowik.

Zabiele Wielkie: sołtys – Artur Brzuzy,  rada sołecka – Anna Grabowska i Stanisław Glinka.

Żebry-Chudek: sołtys –  Anna Kochańska, rada sołecka – Mariola Chełstowska i Roman Stepnowski.

Żebry-Ostrowy I: sołtys –  Sławomir Żebrowski, rada sołecka – Grzegorz Zalewski i Tadeusz Żebrowski.

Żebry-Ostrowy I: sołtys – Piotr Grzegorz Żebrowski,  rada sołecka – Wiesław Łukasik i Krzysztof Makowski.

Żebry-Perosy: sołtys – Jan Leszczyński, rada sołecka – Tomasz Perzanowski i Paweł Leszczyński.

Żebry-Sławki: sołtys – Andrzej Święcicki, rada sołecka –Dariusz Załęski i Karol Żebrowski.

Żebry-Wierzchlas: sołtys –  Beata Majkowska, rada sołecka – Jarosław Załęski i Jarosław Żebrowski.

Żebry-Żabin: sołtys –  Roman Białobrzewski, rada sołecka – Jan Żebrowski i Mirosław Glinka.

Żerań Duży: sołtys –  Bożena Opalińska, rada sołecka –  Marzena Żerańska i Marian Radecki.

Żerań Mały: sołtys –  Józef Rawa, rada sołecka –  Dariusz Ochenkowski i Stanisław Buciński.

Autorzy publikujący w serwisie Rozmaitosci.com korzystają z prawa do wolności wypowiedzi i swobody wyrażania opinii a także prawa do krytyki. Publikowane artykuły zawierają osobiste poglądy autorów, które w wielu przypadkach nie są tożsame ani nawet zbieżne z poglądami wydawcy.