Kolarze KK24H zakończyli zimę na podium

Na ostatni zimowy wyścig kolarski kolarze KK24H wybrali się do lasów koło Kobyłki i Wołomina. Hubert Lemański stanął a najniższym stopniu podium.

W ostatnim etapie Zimowego cyklu Poland Bike Marathon  wystartowało 300 osób. Zawody odbyły się w niedzielę 5 marca raczej w wiosennej aurze, na zupełnie płaskiej trasie, która wcale nie przypominała zawodów MTB ale wymagała od zawodników wysokich prędkości, a prowadziła po lasach wkoło Kobyłki i Wołomina.

Na dystansie MINI (16km) wystartowali Michał Gawek, Marek Karczewski i Hubert Lemański.
Ten ostatni okazał się zawodnikiem z podium w kategorii MJ (junior) – stanął na najniższym stopniu podium – dotarł na metę jako 51 zawodnik OPEN i zdobył tym samy drugie w tym sezonie podium dla klubu 🙂
Michał Gawek dojechał na 33 pozycji OPEN oraz 13 w kat. M3, Marek Karczewski 61 OPEN i 8 w kat.M5.

Po trzech etapach w klasyfikacji generalnej (Marki, Nieporęt, Kobyłka) Marek Karczewski zajął 4 miejsce w kat. M5 a Michał Gawek 6 miejsce w kat. M3. Hubert Lemański tym razem nie był klasyfikowany w generalce, bo trzeba było ukończyć przynajmniej dwa etapy Zimowego Poland Bike Marathon.

Najbliższy start zawodników KK24h nastąpi w cyklu Maratony Kresowe MTB w Białymstoku dnia 2 kwietnia 2017.

Autorzy publikujący w serwisie Rozmaitosci.com korzystają z prawa do wolności wypowiedzi i swobody wyrażania opinii a także prawa do krytyki. Publikowane artykuły zawierają osobiste poglądy autorów, które w wielu przypadkach nie są tożsame ani nawet zbieżne z poglądami wydawcy.