Hubert Lemański na podium Zimowego Lotto Poland Bike MTB

11 lutego 2018 r. w Kobyłce rozpoczął się kolejny cykl zimowych wyścigów MTB na Mazowszu. Tym razem peleton kolarzy kierowany przez Grzegorza Waisa dotarł na trasy koło Kobyłki.

Na starcie stanęło ponad 300 zawodników, którzy rywalizowali na zróżnicowanych dystansach.

.

Hubert Lemański z KK24h stanął na starcie wyścigu na 16 km. Wśród 106 zawodników zajął 14 miejsce OPEN i 2 miejsce w kategorii M1 (17-18 lat) z czasem 00:32,35. Zwycięzcą etapu został Robert Sawa Inżynieria Rowerowa z czasem 00:30,04. Należy dodać, że w tego typu wyścigach odbywa się start sektorowy, a Hubert w Kobyłce wystartował z ostatniego sektora ! Wyprzedzanie wolniejszych zawodników na ciasnych single track`ach nie należy do łatwych, dlatego 2 miejsce w kat M1 jest sporym osiągnięciem Huberta.